company name

 • Украина, Киевская обл., сгт. Козин,
  ул. Обуховское шоссе, 141
  (коттеджный городок "Сосновый бор")
 • 067-500-67-88
  073-500-67-88
 • sb-hotel@ukr.net

  Условия брони

  ПРАВИЛА ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ
  «Сосновий Бір»

  I. УМОВИ ТА ПОРЯДОК БРОНЮВАННЯ ГОТЕЛЮ

  1.1. Бронювати та користуватися послугами готелю можуть гості, які досягли 21 року. Адміністратор готелю може попросити гостя підтвердити свій вік документально. У разі відсутності документів або відмови їх пред'явити адміністратор має право відмовити гостю в поселенні. Вартість попереднього бронювання в цьому випадку не повертається.

  1.2. Бронювання номерів на будь-яку дату і час здійснюється або через сайт Готелю «Сосновий бір» або по телефону.

  1.3. Підтвердженням бронювання номера є 100% передоплата. У разі відсутності оплати адміністратор має право передати номер іншим гостям.

  1.4. При бронюванні по телефону гість називає своє ім'я, вибирає категорію номера, час і тривалість поселення. Щоб уникнути непорозумінь, адміністратор може присвоїти замовленню номер і повідомити цей номер гостю. В цьому випадку гість називає номер замовлення при поселенні.

  1.5. У разі неоплаченого бронювання, за три години до передбачуваного поселення гість підтверджує по телефону свою бронь, назвавши номер замовлення, а в разі неможливості прибути до часу бронювання, заздалегідь попереджає адміністратора про своє запізнення. В іншому випадку бронь анулюється, претензії не приймаються, компенсації не виплачуються.

  1.6. У разі сплаченого бронювання, якщо гості спізнюються в оплачений ними час – адміністратор час не продовжує, оплата за оплачений час не повертається.

  1.7. Мінімальний час поселення в Готель – 24 години.

  1.8. Одночасно в одному номері можуть перебувати не більше 4 відвідувачів.

  1.9. Гість має право перебувати в номері не більше 15 хвилин після закінчення сплаченого часу. Після закінчення шістнадцятої хвилини гостю належить сплатити додатковий час користування номером.

  1.10. У разі, якщо гість покидає номер раніше закінчення оплаченого при поселенні часу, гроші за невикористаний час не повертаються.

  1.11. Поселення вважається закінченим в момент, коли Гість, на якого оформлений номер, покинув готель. Решта відвідувачів вправі залишитися в номері тільки після оформлення та оплати нового поселення.

  1.12. Розміщення інформації на сайті Готелю http://sb-hotel.kiev.ua/ є офіційною пропозицією (публічною офертою) для замовника і містить в собі всі істотні умови надання послуг (передбачені ст. ст. 633, 641 і Главою 63 Цивільного Кодексу України). Відповідно до п. 2 ст. 642 Цивільного Кодексу України у разі прийняття споживачем послуг, викладених на сайті Готелю, умов придбання послуг, їх замовлення шляхом натискання на кнопку «Забронювати», оплата та/або передоплата споживачем замовлених готельних послуг є згодою та укладанням Договору публічної оферти послуг на умовах Готелю.

  II. ОПЛАТА ЗА ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ ТА ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ

  2.1. Вартість проживання розраховується відповідно до затвердженого прейскуранта. При поселенні гість оплачує за час, який він має намір провести в номері, а також залишає 2 000 грн. 00 коп. (дві тисячі гривень нуль копійок) депозитної суми, яка повертається з виселенням з номера.

  2.2. Оформлення тимчасового проживання в Готелі здійснюється на рецепції з видачею пластикової номерної картки.

  2.3. Гість має право продовжити перебування в номері, мінімальний крок продовження 1 година. Номер продовжується адміністратором, в разі відсутності броні на даний час.

  2.3. У разі, якщо гості якимось чином пошкодили обстановку номера, меблі, сантехніку, тематичну меблі, постільну білизну, іграшки та аксесуари – адміністратор має право зняти вартість збитку з депозитної суми. Якщо вартість пошкодженого майна перевищує розмір застави, Гість відшкодовує повну вартість майна з урахуванням внесеної застави.

  III. ВНУТРІШНІЙ РОЗПОРЯДОК ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ В ГОТЕЛІ

  3.1. В усіх номерах та інших приміщеннях Готелю (окрім спеціально відведених для цього місць), суворо забороняється палити.

  Готель залишає за собою право накласти на гостя штраф за порушення норм протипожежної безпеки, паління в недозволених місцях, тощо. При повторному випадку порушення правил, норм або розпорядку встановлених в Готелі, Готель має право виселити відвідувача-гостя.

  3.2. У Сосновому бору не допускається використання номерів для надання/отримання платних сексуальних послуг (стаття 303 КК України; стаття 181-1 КУпАП).

  3.3. У нашому готелі категорично забороняється вживання наркотичних засобів або нелегальних збуджуючих або стимулюючих препаратів (статті 307, 309, КК України).

  3.4. З метою забезпечення порядку та безпеки в Готелі, гостям забороняється порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території готелю під дією наркотичних засобів, в стані алкогольного сп'яніння проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров’я або майну інших осіб та/або Готелю.

  3.5. У випадку завдання гостями матеріальних збитків, пов’язаних із втратою або пошкодженням майна Готелю, відшкодування завданих збитків здійснюється ними або споживачем у повному обсязі.

  3.6. Перебування будь-яких тварин в Готелі «Сосновий Бір» дозволяється.

  3.7. У Готелі суворо забороняється відвідувачам-гостям заносити, демонструвати та використовувати вогнепальну, травматичну, холодну зброю (навіть при наявності на неї відповідних дозволів) та вибухозаймистих речовин.

  3.8. У Готелі ведеться облік небажаних відвідувачів (стоп – лист). У нього включаються: особи, що раніше проживали в Готелі та порушували Правила тимчасового проживання та інші правила Готелю; особи, що своєю поведінкою заважали відпочивати іншим гостям та створювали конфліктні ситуації для адміністрації Готелю та інших осіб.

  IV. ІНШІ УМОВИ

  4.1. Знайдені в Готелі речі зберігаються протягом шести місяців, після чого передаються у відповідні державні органи для реалізації або знищуються, про що складається акт встановленої форми.

  4.5. Територія Готелю, усі входи до неї, внутрішні сходи та коридори, контролюються відеокамерами. Відео спостереження здійснюється з метою безпеки гостей, їхнього майна та майна Готелю. Гості не заперечують проти факту використання в приміщеннях Готелю (за винятком номерів і туалетних кімнат) систем відео спостереження.

  V. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ АДМІНІСТРАЦІЇ ГОТЕЛЮ

  5.1. Адміністрація Готелю має право:

  - відкрити двері в номер тільки при натисканні гостем тривожної кнопки;

  - увійти в номер у разі закінчення терміну користування номером більш ніж 15 хвилин;

  - відмовити в поселенні, якщо гості не можуть підтвердити свій вік;

  - відмовляти в поселенні, якщо гості знаходяться в стані алкогольного/наркотичного сп'яніння;

  - у разі конфліктних ситуацій, звернутися за допомогою до охорони і \ або поліції.

  - відмовити в поселенні (розірвати договір без компенсації та повернення сплачених замовником коштів за проживання) у наступних випадках:

  ● у Гостя відсутні документи, які посвідчують особу, або якщо вони недійсні чи прострочені;

  ● у Гостя неохайний, брудний зовнішній вигляд, він знаходиться у нетверезому стані та/або під дією наркотичних речовин, неадекватно, агресивно поводиться;

  ● Гість відмовляється дотримуватись Правил тимчасового проживання;

  ● Відвідувач внесений у список небажаних відвідувачів (стоп – лист).

  - адміністрація Готелю не зобов'язана нагадувати гостям про закінчення сплаченого часу проживання, а тільки на 16 хв. вправі повідомити про це.

  З моменту звернення і бронювання номера в готелі, Гість дає згоду на обробку своїх персональних даних (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»). У випадки порушення цих Правил, Адміністрація готелю має право розпорядитися особистими персональними даними порушника.

  Документ 2755-VI, чинний, поточна редакція — Редакція від 01.01.2019, підстава - 2628-VIII Стаття 268. Туристичний збір 268.1. Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету. 268.2. Платники збору 268.2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, про встановлення туристичного збору, та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 цієї статті. {Підпункт 268.2.1 пункту 268.2 статті 268 із змінами, внесеними згідно із Законами № 909-VIII від 24.12.2015, № 2628-VIII від 23.11.2018} 268.2.2. Платниками збору не можуть бути особи, які: а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір; б) особи визначені підпунктом "в" підпункту 14.1.213 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу, які прибули у відрядження або тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" підпункту 268.5.1 пункту 268.5 цієї статті, що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму; {Підпункт "б" підпункту 268.2.2 пункту 268.2 статті 268 в редакції Закону № 2628-VIII від 23.11.2018} в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого); г) ветерани війни; ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я; е) діти віком до 18 років; є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади; ж) члени сім’ї фізичної особи першого та/або другого ступеня споріднення, визначені відповідно до підпункту 14.1.263 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу, які тимчасово розміщуються такою фізичною особою у місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом "б" підпункту 268.5.1